KONST / Litografier / Färglitografi 5522463
nr 552 2463
Mona Huss Walin
(f. 1944), Sverige
Färglitografi , signerad Mona Huss Walin, Konstnär, 31x23
Mona Huss Walin, född i Stockholm 1944, svensk målare.
Utrop:
100 kr
Såld:
300 kr
måndag 17 november 2008
kl 20:35:59
100 kr
250 kr